Endüstriyel Sifon Kazıyıcı Santrifüj Filtre Ayırıcı Soyucu Santrifüj

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin (Yixing, Jiangsu)
Marka adı: Juneng Machinery
Sertifika: CE
Model numarası: GKH800
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Standart ahşap durumda
Teslim süresi: 60 gün
Ödeme koşulları: TT
Yetenek temini: 40 set / ay
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Takma ad: Denetim:
Operasyon: :
Yükleme kapasitesi: 150 Kg Renk:

Ürün Açıklaması

Sifon Kazıyıcı Santrifüj Filtre Ayırıcı Soyucu Santrifüj

Ürün Açıklaması

GKH800-NA santrifüj bir sifon kazıyıcı deşarj santrifüjüdür. Makine bir PC ile donatılmıştır ve çalışma süreci otomatik olarak kontrol edilir.

Santrifüj kuvvetine ek olarak, sıvının dehidrasyonu için, ortak kazıyıcı deşarj filtrasyon santrifüjüne kıyasla daha yüksek üretim kapasitesi, ayırma ve yıkama etkisi olan bir vakum sifon emme kuvveti vardır. Bu makine, yaygın kazıyıcı deşarj filtrasyon santrifüjüyle ayrılan malzemenin yanı sıra geniş bir uygulama alanına sahiptir, ayrıca küçük katı parçacıklara sahip olan ve ayrılması zor olan nişasta, kalsiyum fosfat vb.

Özellikleri

Kazıyıcı santrifüj, otomatik ve manuel çalışma arasında değiştirilebilir, böylece besleme malzemesinin besleme, dehidrasyon, yıkama ve boşaltma periyodik döngüsel çalışmasını gerçekleştirebilir.

Ortak kazıyıcı santrifüj ile karşılaştırıldığında, sfonik kazıyıcı santrifüj vakum gibi sifonik kuvvete sahiptir, bu nedenle daha iyi üretim kapasitesi ve ayırma etkisi vardır. Özellikle, küçük katılar, yüksek viskoziteli, yavaş filtrasyona sahip ve filtre kekini yıkaması gereken besleme malzemesi için uygundur.

Avantajları

1) Bu santrifüj, genel kazıyıcı santrifüjden daha yüksek üretim kapasitesine sahiptir ve filtre kekinin nem içeriği daha düşüktür.

2) Ürünlere ve ana sıvıya dokunan bileşenler için malzeme, ürünlerin erozyonuna göre müşteriler tarafından seçilebilir ve tedarik edilebilir. Üreticiler, müşterilerin makul seçimler yapmalarına yardımcı olmalıdır. Nihai karar, sözleşmenin ekine tabidir. Genellikle malzeme 0Cr19Ni9,321,316L, TA2, C276 ve dubleks çelik olabilir.

3) Elektrik kontrolünü kontrol etmek için gelişmiş programlanabilir lojik kontrolör (PC) kullanın, hareketlerin doğru ve güvenilir, küçük boyutlu, kolay ayar ve bakım, yüksek verimlilik ve uzun ömür gibi birçok avantajı vardır.4) Birkaç kilitleme kontrol cihazları makinenin güvenliğini büyük ölçüde artırır.

5) Tesis ve ekipmandaki titreşim hasarlarını azaltmak için yüzer platform ve amortisörün santrifüjün tabanına takılması gerekir.

Başarılı Uygulama

GKH serisi sifonik santrifüj özellikle yüksek üretim, kek kalıntısında daha az nem ve yeterli yıkama vesilesiyle kullanılır.

Gıda alanında, eczane, kimyasal, ulusal savunma ve benzeri gibi hammaddelerin ve ara ürünlerin katı-sıvı ayrılmasının endüstri alanında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Nişasta B Vitamini
VC natrium Kalsiyum fosfat
saleratus Poliakrilonitril

Teknik Parametreler

Mofel GKH 800
Davul çapı 800 mm, yaklaşık 31,5 inç
Davul uzunluğu 450 mm, yaklaşık 17,7 inç
Davul hızı 1550 dev / dak
Maximun ayırma faktörü 1070
Motor gücü 45 Kw
Yükleme kapasitesi 150 Kg
Ağırlık 5500 Kg

Servisimiz

1. Teslimat süresine uygunluk

2. Makinenin varış tarihinden itibaren 12 ay garanti süresi.

3. Müşteri deneyimli teknisyenimiz tarafından eğitilebilir

4. Yedek parçaların her zaman belirli envanter seviyesini koruyoruz, bu da değiştirmenin size zamanında gönderilebileceği anlamına geliyor.

Sertifikalarımız

ISO 19001: 2005, ISO 14001: 2015, OHSAS 18001: 2007,

ASME U 38793

CE

BV

En iyi fiyatı almak için bana ulaşın!

E-posta: zff@ju-neng.cn / wl@ju-neng.cn

QQ: 2851273723/3003746522

Wechat: zuf_2005 / değer1030

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz