• Juneng Machinery (China) Co., Ltd.
  Bay Frgiman
  Makine de çalıştırmak ve harika sonuçlar üretmek.
 • Juneng Machinery (China) Co., Ltd.
  Allison
  Ihr Unternehmen ist Sehr beherruckend.Nach der Inbetriebnahme her ne olursa olsun Maschinen einwandfrei und erfüllen unere Anerderungen unreer.en sind zufrieden Gutes Team!
 • Juneng Machinery (China) Co., Ltd.
  Sayın Riyaz Zaveri
  5'ten fazla şirket ziyaret ettikten sonra. Bizim ortak olarak Juneng seçin. Biz bu ekip ve kalitesini güveniyorum. Olarak çıkıyor biz doğru olduğunu.
İlgili kişi : Doris.zhou
Telefon numarası : 13961509768
Naber : +008613961509768

Çok işlevli sıvı endüstriyel torba filtre kullanılan suyu, Bitkisel sıvı yağ, vb.

Menşe yeri Çin (Yixing, Jiangsu)
Marka adı Juneng Machinery
Sertifika CE、 ASME U、ISO9001
Model numarası DL-1P2S
Min sipariş miktarı Bir set
Ambalaj bilgileri Standart ahşap durumda
Teslim süresi 10 gün
Ödeme koşulları TT
Yetenek temini 40 set / ay
Ürün ayrıntıları
Vurgulamak

paslanmaz çelik torba filtre

,

yüksek sıcaklık filtre torbası

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Çok işlevli sıvı endüstriyel torba filtre kullanılan suyu, Bitkisel sıvı yağ, vb.

Ürün Açıklaması:

Çok işlevli filtresi ekipman yeni yapısı, küçük doluluk, esnek çalışma, enerji tasarrufu, yüksek verimlilik ve kapalı işletme ve mükemmel uygulanabilirliği ile DL serisi çanta filtredir.

DL serisi filtre torbası çoğunlukla oluşan filtre silindir, silindir kapağı, Hızlı açılış yapısı, filtre torbası net güçlendirmek.

DL serisi filtre torbası basınç filtresi ekipman, yan yol aracılığıyla filtre torba içine sıvı akışı aittir. Filtre torbası takviye net monte sıvı geçtikten sonra çeşitli hassas ranks sahip filtre torbası nitelikli filtrate elde edilir. Kirlilik filtre torbası tarafından ele geçirildi. Filtre torbası değiştirilmesi kolay ve az tüketim malzemeleri vardır.


Ürün uygulamaları:

Yaygın olarak kullanılan boya, bira, bitkisel yağ, ilaç, kozmetik, kimya, petrol ürünleri, tekstil kimyasalları, sensitizasyon kimya, electroplate, süt, maden suyu, sıcak solvent, süt lastik, endüstriyel su, tatlı su, reçine, baskı, Endüstriyel atık su, meyve suyu, Bitkisel sıvı yağ, vb.


Ürün rekabet avantajı:

Bu çanta filtre küçük doluluk, yüksek verimlilik ve kapalı çalışma ve mükemmel uygulanabilirliği gibi pek çok avantajı vardır.

Filtre torbası değiştirilmesi kolaydır. 0.5um hassas 200 um.

Şirket tanıtımı:

Juneng grup büyük ölçekli ile ortaklıklarının Yani Juneng Machinery(China) Co, Ltd ve Jiangsu Juneng Machinery Co., Ltd Çin sanayi ürünleri üreticisidir Grubun esas yapan kurum içi araştırma & geliştirme ile yanı sıra çeşitli endüstriyel filtreler, Ayırıcılar ve pompaları imalatı. Şirket ile yağ sanayi, Kimya Sanayi, ilaç sanayi, içecek endüstrisi, böyle sektöründe lider olmaktan gurur benzinli - Kimya Sanayi, ve biri üreticileri ve tedarikçileri dünyada iyi tanıyorum. Şirket, şimdi onun üç üretim üsleri, Nanjing City ve Yixing şehir, Jiangsu province 280,000 m2 toplam kapasitesi vardır, kalıcı işgücünün değil 1300 kişi ve üretim hattı daha az gelişmiş üretim ekipmanları ve test araçları 1500'den fazla üniteleri ile donatılmıştır.

Ürün özellikleri:

Çok işlevli sıvı endüstriyel torba filtre kullanılan suyu, Bitkisel sıvı yağ, vb. 0

industry bag filter

industry bag filter