• JUNENG MACHINERY (CHINA) CO., LTD.
  Bay Frgiman
  Makine de çalıştırmak ve harika sonuçlar üretmek.
 • JUNENG MACHINERY (CHINA) CO., LTD.
  Allison
  Ihr Unternehmen ist Sehr beherruckend.Nach der Inbetriebnahme her ne olursa olsun Maschinen einwandfrei und erfüllen unere Anerderungen unreer.en sind zufrieden Gutes Team!
 • JUNENG MACHINERY (CHINA) CO., LTD.
  Sayın Riyaz Zaveri
  5'ten fazla şirket ziyaret ettikten sonra. Bizim ortak olarak Juneng seçin. Biz bu ekip ve kalitesini güveniyorum. Olarak çıkıyor biz doğru olduğunu.
İlgili kişi : Doris.zhou
Telefon numarası : 13961509768
Naber : +8613961509768

Yüksek Verimli ZX Diyatomlu Toprak Hassas Filtre

Menşe yeri Jiangsu, Çin
Marka adı Juneng
Sertifika ISO、CE、ASME U
Model numarası ZX
Min sipariş miktarı 1 takım
Fiyat USD8000-20000/set
Ambalaj bilgileri denize uygun paketleme
Teslim süresi 50 iş günü
Ödeme koşulları Akreditif, T/T
Yetenek temini 40 Takım/Ay

Ücretsiz numune ve kuponlar için bana ulaşın.

Naber:0086 18588475571

sohbet: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Herhangi bir endişeniz varsa, 24 saat çevrimiçi yardım sağlıyoruz.

x
Ürün ayrıntıları
Ürün Adı Küçük boyutlu, yüksek verimli, düşük filtrasyon maliyetli ZX filtre iki atomlu toprak hassas filtre Filtre çözümü Sülfürik asit ve bakır sülfat çözeltisi
Filtre hassasiyeti; ≤1μm Filtrasyon verimliliği ≥99%
Tasarım Basıncı ≤0.8Mpa Çalışma Basıncı ≤0.6Mpa
Vurgulamak

ZX Diyatomlu Toprak Hassas Filtre

,

Yüksek Verimli Hassas Mum Filtresi Arıtma

,

Diatomlu Hassas Filtre

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

ZX filtresi küçük boyutlu, yüksek verimlilik, düşük filtreleme maliyeti olan diatomeous earth hassas filtresi

 

Ürün Tanımı

The ZX filter (diatomaceous earth filter) is a precision filtration equipment designed by absorbing advanced technology from similar foreign products and combining it with the national conditions of our countryBu ekipmanın benzersiz bir yapısı, küçük boyutu, yüksek verimliliği, düşük filtreleme maliyeti, tüm sistem içinde tamamen kapalı çalışması, kullanışlı çalışması ve çevre kirliliği yoktur.Elektrolitler gibi endüstrilerde geniş bir kullanım alanına sahiptir., meyve suyu, içecekler, nişasta, ince kimyasallar, yağlar, biyoloji, kimyasal lifler, ilaçlar vb.

The characteristic of this filter is that the bottom slag discharge mechanism of the filter is a door type opening and closing slag discharge mechanism that is equivalent to the bottom slag discharge port of the filter. Küçük çaplı orijinal valf tipi slag boşaltma mekanizmasının eksikliklerinin üstesinden gelmek ve alt filtre ekranlarını ve yalıtım ceketlerini ayarlayamamak.Sadece büyük bir çamur boşaltma alanına sahip olmakla kalmaz., ölü köşeler olmadan pürüzsüz çöp boşaltması, çöp boşaltma limanının tıkanmaması, temiz çöp boşaltması, rahat temizleme, ancak aynı zamanda kullanımı kolay ve güvenilir,kendi kendini temizleyen bir filtrenin verimli bir slag boşaltmasını sağlayabilen

Yüksek Verimli ZX Diyatomlu Toprak Hassas Filtre 0

Ana teknolojik parametreler

Yüksek Verimli ZX Diyatomlu Toprak Hassas Filtre 1
Model
ZX
Filtrasyon alanı
0.25~100 m2
Çalışma
basınç
0.4 MPa
Çalışma sıcaklığı
Çalışma sıcaklığı filtre ortamına bağlıdır.
 
Adli filtreleme hassasiyeti
15, 10, 15, 25, 40, 50, 65, 75, 80, 100...
Kabuk çapı serisi φ300,φ400, φ500, φ600,φ800,φ1000,φ1200,φ1400,φ1600,φ1800


 

Filtrasyon ilkesinin genel görünümü

Ekipmanın eşsiz bir yapısı vardır, iskelet olarak bir erik çiçeği şeklinde bir filtre elemanı kullanır ve bir filtre bezle kaplanır.Uyumlu filtre bezini seçebilir veya farklı malzemelere göre uygun filtre yardımcıları ekleyebilirsiniz, sıvı içindeki çeşitli küçük parçacıkları filtreleyebilir. Sıvı kaldırma sırasında, filtre elemanının ortasına basınçlı hava veya basınçlı azot enjekte edilir ve geri üflenir.Filtre kumaşının katlanmış bir şekilden silindir şekline genişlemesine neden olurFiltre kumaşının yüzeyinde filtre pastasını tamamen soyup, böylece hızlı bir şekilde slag çıkarma işlemini tamamlar.

Yüksek Verimli ZX Diyatomlu Toprak Hassas Filtre 2

 

 

Filtre yapısı

Filtre, esas olarak bir filtreleme tankı gövdesi, filtre elemanı, çöplük boşaltma mekanizması, kapak kaldırma mekanizması vb.

 

a. Filtre tankı gövdesi

Filtre tankı, kapalı bir kapı oluşturmak için silindir ve üst kapakla hızlı açılan vidalarla birleştirilir.Yukarı kapağı ve tank gövde arasındaki flens dikdörtgen bir kauçuk dikiş ile mühürlenir, ve filtre tankı gövdesinin iç kısmı bir filtre elemanından ve sıvı toplama borusundan oluşur.

Yüksek Verimli ZX Diyatomlu Toprak Hassas Filtre 3

b. Filtre elemanı

Filtre elemanı, filtre makinesinin ana çalışma bileşenidir. Filtre elemanı, dış filtre torbasından ve iç filtre tüpünden oluşur. Orta kısım filtrat akış kanalıdır.Filtre elemanının alt kısmı filtrat toplama odasıdır., ve üst kısmı filtre elemanı ve toplama borusu arasındaki bağlantı eklemidir

Yüksek Verimli ZX Diyatomlu Toprak Hassas Filtre 4

 

4- Şirketimiz.

 

 
Yüksek Verimli ZX Diyatomlu Toprak Hassas Filtre 5
Ürün Adı
Juneng Makine Fabrikası
Merkezci
Juneng Makine (Çin) Co., Ltd ((Nanjing)
Kurutma makinesi
Juneng Makine (Çin) Co., Ltd ((Nanjing)

 

Şirketimiz, sıradan şirketlerin erişemediği çeşitli filtrelerin tasarımı, üretimi ve kullanımı konusunda yaklaşık 30 yıllık zengin deneyime sahiptir.Aynı zamanda şirketimizin değerli maddi olmayan bir serveti.Çin'deki ilk ZX tipi (klaster veya mum tipi olarak da bilinir) filtre üreticisi olarak, ekipmanların tasarımı, üretimi ve kullanımı hakkında daha derin bir anlayışa sahibiz.Ve her detayı daha iyi ve daha olgun bir şekilde kavrarsın..       

 

 

Yüksek Verimli ZX Diyatomlu Toprak Hassas Filtre 6