Ana sayfa

Juneng Machinery (China) Co., Ltd.

Şirket profili

Juneng Grubu iştirakleri yani Juneng Makineleri (Çin) Co., Ltd ve Jiangsu Juneng Machinery Co, Ltd esas ile meşgul grup ile Çin'de sanayi ürünlerinin büyük ölçekli üretici içi araştırma ve geliştirme yanı sıra üretim Çeşitli endüstriyel filtreler, ayırıcılar ve pompaların. Şirket Yağlar ve Yağlar sektöründe yaklaşık% 80 pazar payı ile böyle sektöründe lider, Kimya endüstrisi, ilaç endüstrisi, İçki sanayi, Petrol-kimya endüstrisi olmaktan gurur duyuyor ve şimdi tanınmış üretici ve malzemeleri biridir Dünyada.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Şirket, 1987 kurulmuştur. 23 Yıllık geçmişi vardır. Şimdi üç üretim üsleri Nanjing City ve Yixing şehir, Jiangsu Province 280000 metrekarelik toplam kapasitesi.

Juneng Machinery (China) Co., Ltd. Juneng Machinery (China) Co., Ltd. Juneng Machinery (China) Co., Ltd. Juneng Machinery (China) Co., Ltd. Juneng Machinery (China) Co., Ltd. Juneng Machinery (China) Co., Ltd. Juneng Machinery (China) Co., Ltd. Juneng Machinery (China) Co., Ltd. Juneng Machinery (China) Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : Juneng

No. Çalışanları : 1000~1300

Yıllık satış : 80,000,000-90,000,000

Yıl kurulan : 1987

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Yatay Basinçli Plakali Filtre satış için iyi kalite Yatay Basinçli Plakali Filtre satış için iyi kalite Yatay Basinçli Plakali Filtre satış için iyi kalite Yatay Basinçli Plakali Filtre satış için