Ana sayfa

Juneng Machinery (China) Co., Ltd. Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite Yatay Basinçli Plakali Filtre satış için
iyi kalite Yatay Basinçli Plakali Filtre satış için
Müşteri yorumları
Makine de çalıştırmak ve harika sonuçlar üretmek.

—— Bay Frgiman

Ihr Unternehmen ist Sehr beherruckend.Nach der Inbetriebnahme her ne olursa olsun Maschinen einwandfrei und erfüllen unere Anerderungen unreer.en sind zufrieden Gutes Team!

—— Allison

5'ten fazla şirket ziyaret ettikten sonra. Bizim ortak olarak Juneng seçin. Biz bu ekip ve kalitesini güveniyorum. Olarak çıkıyor biz doğru olduğunu.

—— Sayın Riyaz Zaveri

la macchina funziona bene dopo hata ayıklama

—— Antonino

Os operadores de máquinas receberam Instagram Hesabındaki Resim ve Videoları receberam

—— riand udien

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5
Juneng Machinery (China) Co., Ltd. Juneng Machinery (China) Co., Ltd. Juneng Machinery (China) Co., Ltd. Juneng Machinery (China) Co., Ltd. Juneng Machinery (China) Co., Ltd.

1 2 3 4 5
Juneng Machinery (China) Co., Ltd. Juneng Machinery (China) Co., Ltd. Juneng Machinery (China) Co., Ltd. Juneng Machinery (China) Co., Ltd. Juneng Machinery (China) Co., Ltd.

1 2 3
Juneng Machinery (China) Co., Ltd. Juneng Machinery (China) Co., Ltd. Juneng Machinery (China) Co., Ltd.

 • Üretim hattı
  Şirket, 280000 metrekarelik bir alanı, 1850000㎡ inşaat alanını kaplar ve yıllık satışlar 600 milyon RMB'nin üzerindedir; mükemmel bir bilimsel araştırma, muayene ve test merkezi ve 1300'den fazla çalışanı vardır, bu 50 işçi arasında profesyonel posta kalitesinde üst düzey unvan ve 320 işçi orta dereceli profesyonel unvan kalitesine sahiptir.

  Şirketin 200'den fazla set çeşitli büyük ölçekli üretim ekipmanları vardır, kaldırma kapasitesi 100T olan tekli gezer vinci içerir. Bu üretim tesisleri sayesinde, şirket şimdi 16 metre yüksekliğe ve 200T ağırlığa sahip en büyük makineyi üretebiliyor; Her yıl 5000'den fazla set filtre türü ve 2000'den fazla set ayırıcı santrifüjünün yanı sıra diğer 1000 takım basınçlı kap üretilecektir.

  Juneng Şirketi, otuz yıl boyunca zengin tasarım ve üretim tecrübelerine dayanan mükemmel bir görünürlük ve itibar temeli elde etmenin yanı sıra, 50'den fazla patent de aldı. Bu deneyimlere bağlı olarak, şirket şu anda Petrol ve Yağ endüstrisi, Kimya endüstrisi, İlaç endüstrisi, İçecek endüstrisi, Petro-kimya endüstrisi, boya endüstrisi ve yaklaşık% 80'i iç pazar payıyla bu sektörde lider tedarikçi olmaktan gurur duymaktadır dünyaca tanınmış üreticilerden ve tedarikçilerden biri.

  Ürün hattı

 • OEM / ODM
  OEM / ODM

 • Ar-Ge
  Juneng, yatırım karar vermeniz için danışmanlık hizmeti verir ve mekanik ayırma teknolojisi sayesinde en iyi ürün sonuçlarını sağlar. Juneng mühendisleri 300'den fazla tipte filtrasyon ve ayırma işlemi tasarlayabilir. Bu nedenle en etkili çözümleri hızlı ve kapsamlı bir şekilde çözebiliriz.

  Gelişim felsefemiz sürekli yenilikçi düşüncelerle kendini güçlendirmek üzerine kuruludur.5 Satış gelirlerinin% 5'i yoğun araştırmalara, işgücünün% 8'i geliştirme faaliyetlerine tahsis edilmiştir. Sonuç olarak, Şirket, yeni geliştirilen ürünlerin sayısız patent haklarına sahiptir.

İletişim bilgileri
Juneng Machinery (China) Co., Ltd.

İlgili kişi: Miss. Doris.zhou

Tel: 13961509768

Faks: 86-510-87501218

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)