DİSK AYIRICI İÇİN BİR ÇALIŞTAYI

August 8, 2019
hakkında en son şirket haberleri DİSK AYIRICI İÇİN BİR ÇALIŞTAYI
Kaplumbağa güneşi, yixing şehri karıştırarak - pottery sermaye.

Ağustos ayındaki bu yakıcı günde, parti sekreteri shen jian, belediye ve diğer ilgili departman liderlerini, inşaat başarısının merkezi bir şekilde gözden geçirilmesi için Jiangsu Juneng Machinery Co., Ltd.'nin yeni projesinin şantiyesine yönlendirdi. yarı yıl projesi.

Jiangsu Juneng Machinery Co., Ltd., 126666 metrekarelik bir alanı kapsayan 630 milyon Yuan toplam yatırım ile yüksek performanslı disk ayırıcı projesine başladı. Proje ürünlerinin disk ayırıcısı, ulusal endüstriyel yapı ayarlama yönünde uyumlu olan ve geniş bir pazara sahip olan biyofarmasötik endüstrisi, petrokimya endüstrisi, yağ ve yağ gıda endüstrisi gibi ileri teknoloji endüstrilerinde yaygın olarak kullanılabilir. uzay ve gelişim umutları.

Junneg makine başkanı Mu fujun, projenin ilerlemesini gözlemlemek ve şahsen sekretere bildirmek için sekreter Shen'e proje sahasında eşlik etti.

Juneng makinelerinin batı fabrikası, 32000 metrekarelik 4 yeni standart atölye ve 11.000 metrekarelik 1 akıllı atölye çalışması ile uluslararası birinci sınıf bir ayırıcı üretim üssüne kurulacak ve orijinal Lingren makineleri tarafından satın alınan 34000 metrekarelik atölye dönüştürdü. Satın alınan ekipman en gelişmiş yerli CNC torna tezgahları ile yapılandırılacaktır. Projenin tamamlanmasından sonra yıllık 3.000 santrifüj üretim kapasitesi oluşturulabilir ve yıllık satış hacmi 600 milyon Yuan'ı aşabilir.

Şu anda, Yixing güney fabrikasının, kuzey fabrikasının, batı fabrikasının ve Nanjing fabrikasının kapsamlı toplam alanı 500.000 metrekareye ulaştı ve Çin'deki en büyük filtre ayırıcı üretim üssünün stratejik hedefini gerçekleştirdi ve sektöre öncülük etti. Juneng makine, uluslararası pazarı daha da geliştirecek, uluslararası işletmeyi genişletecek ve sektördeki üçüncü konumu pekiştirecektir.