Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Doris.zhou

Telefon numarası : 13961509768

Naber : +008613961509768

Free call

Gün ışığında yürümek

March 13, 2019

Çin hakkında en son haberleri Gün ışığında yürümek
Yağmurlu günler sonunda bitti. İlkbaharda yürüyüşe çıkmanın tam zamanı.

YIxing Bamboo Forest, hedefimiz olarak bize ev sahipliği yapmaya hazır. Fabrikamızdan oraya gitmemiz yaklaşık 40 dakika sürüyor.

Yeşili ve temiz havasıyla büyülüyoruz.

Uzun bir jounery'den sonra (benim için sporda iyi olmadığım için uzun bir yolculuk) aslında dağın tepesine ulaşmamız bir buçuk saat sürüyor. Dağın tepesini okşarken hissetmek, ormanı kuşbakışı görmek gerçekten güzel. 'Bulut-sürme Portalı' ndan geçerek, 'Bulut-çevre Yolu' boyunca dolaşarak, 'Bulut-sürme Pavyonu' ndan güzel bir manzaraya geçerken, tarif edilemez bir ferahlık ve başarı hissi hissedeceksiniz.

Rüzgarlı bir günde, teleferiklerin altına inerken, bambu ormanının sunduğu çarpıcı dalgaların büyük resmini görmek harika.

Welcom bizi ziyaret etmek , eğer yeterince zaman varsa. Doğu Çin'in 1 numaralı kablo taşıma sistemini sürmek, güney Jiangsu eyaletindeki en yüksek dağ zirvesini almak, kıymetli seyretmek için 'Taihu Gölü'nün ana kaynağını bulmak için Çin'in 1 numaralı bambu ormanını izleyebiliriz. coelenterates türleri ve bu doğal oksijen çubuğunda temiz havanın tadını çıkarmak için.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin