Nişasta Sınıflandırması ve Su Alma Dekantörü Santrifüj Ayırıcı

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Yixing Jiangsu
Marka adı: Juneng
Sertifika: CE , ISO9001 & ISO14001
Model numarası: LW
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: USD 15000~100000 / set
Ambalaj bilgileri: Denize dayanıklı ambalaj
Teslim süresi: 30 ~ 50 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: 50 setleri / ay
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Takma ad: Santrifüj Denetim: Otomatik kontrol
Satış sonrası hizmet: Yurtdışı servis merkezi mevcuttur Uygulama: Nişasta
Motorlu: 2 Motor gücü: modele göre

Ürün Açıklaması

Nişasta Sınıflandırması ve Dehidrasyon Dekantör Santrifüj Ayırıcı

Nişasta ayrıştırma dekantörü santrifüjünün kısa tanıtımı

Dekantör santrifüjü süspansiyonu ayırmak için santrifüj sedimantasyon kullanır, malzemeyi boşaltmak için spirali kullanır. Sürekli doluyor, ayrılıyor, tam hızla boşalıyor.

Süspansiyonda (0.0005 ~ 2mm,% 2-40 konsantrasyonda) katı ve sıvı ayrımı, boyut sınıflandırması, sıvı arıtmasında kullanılır.

Özellikle, filtre bezinin geri dönüşümü zor olan süspansiyon yoğunluğu ve büyük konsantrasyon ve büyük boyut aralığı olan malzemeler için uygundur.

Detaylı Ürün Açıklaması
Çap 250mm-720mm Voltaj : 220V, 380V, 440V, 460V
hız İnvertör Kontrolü Elektrik parçaları: Dünyaca Ünlü Marka
Operasyon Sürekli Ayırma: Üç faz
Rulman SKF Moc: SS304, SS316L, SS2205
Kontrol PLC Motor : 2

Uygun tip santrifüj nasıl seçilir?

Kullanıcı, ayrıştırılmış malzemelerin (süspansiyon) fiziksel özelliklerine, ayırma şartlarına, işleme kabiliyetine ve işlem şartlarına göre santrifüjün çalışma parametrelerini seçebilir, böylece tatmin edici ayırma etkisi ve ekonomik fayda elde edilebilir.

Süspansiyon malzemesinin özellikleri


a , malzeme içindeki katı parçacıklar büyüdükçe, ayrılması daha kolay, farklı boyutlarda katı parçacıklar, nihai ayrılma etkisini belirlemek için katı parçacıklar halinde küçük parçacıklar meydana gelebilir, makine genellikle 5um'dan fazla katı parçacığı çıkarabilir, katı parçacıklar özellikle küçüktür.

Ayırma etkisi, malzemenin katı parçacıklarının dağılımına bağlıdır, 5um'dan fazla parçacık, ayırma etkisi ne kadar iyi olursa, ayırma etkisi o kadar kötü olur.

b, genel kristal katı faz ve elyaf benzeri katı fazın ayrılması daha kolaydır, topaklan, macun katı fazın ayrılması zordur, çünkü en büyük suda çözünür büyük topaklı hamur katı fazının kayma ve ayırma etkisini etkilemesi bu nedenle, floc ve macun katı faz akışının ayrılması çok büyük olmamalıdır.

c, katı faz ile sıvı faz arasındaki fark ne kadar büyük olursa, ayırma o kadar iyidir ve bunun tersi de ayırma etkisi o kadar kötü olur

d, sıvı viskozitesinin daha küçük ve ayrılması daha kolaydır, sıvı viskozitesi ne kadar yüksekse, berraklaştırma çözeltisi sürüklenme katı faz arttırdı, ayırma etkisi zayıf, daha sonra malzeme sıcaklığını artırabilir, viskoziteyi ayırma etkisini (maksimum besleme sıcaklığı) iyileştirmek için azaltabilir 95 ° C'den büyük değil

Besleme akışının seçimi gibi diğer referans faktörler (yani, muamele miktarı); taşma çapı; tamburun hızı: sarmal ve tambur, vb. arasındaki fark, farklı referans standartlarına sahiptir.

model Davul çapı
aa
Çekme Oranı
L / D
Davul hızı
dev / dak
Faktörü
ayrılma G
Sarmal fark
döndürme hızı
dev / dak
Giriş
kapasitesi (m3 / h)
Ana / yardımcı
motor (KW)
LW250 250 3.73 4200 2467 2 ila 31 1-7 04/11
LW350 350 4.4 3600 2540 5 ~ 25 5 ~ 18 22 / 5.5
LW450 450 4.4 3200 2580 5 ~ 25 5 ~ 28 30/11
LW520 520 4.1 2850 2365 2 ila 26 10 ~ 35 45/11
LW550 550 4.1 2650 2370 2 ila 26 10 ~ 45 55/11

Çalışma prensibi

Tamburla aynı eksene sahip besleme sarmalı olan spiral vardır. Spiral ve tambur farklı hızda fakat aynı yönde döner . Dönme farkına diferansiyel neden olur.

Süspansiyon, spirale besleme pompasının içinden merkeze girer, malzeme hızlanmaya başladığında , tamburun içine girer. Santrifüj kuvveti etkisinde, nispeten ağır solidoid çökeltileri , tambur çeperinin yüzeyindeki cüruf battaniyesine etki eder Daha sonra spiral, cüruf örtüsünü daha sonra dehidrasyon için tambur koni bölümüne iter, daha sonra küçük kesit cüruf deliğinden boşaltılır.

Nispeten hafif sıvı sıvısı iç sıvı döngüsünü oluştururken, büyük uç taşma geçidinden boşaltılır .

Uygulama:


Dekantör santrifüjü en çok yüksek konsantrasyonlarda katı içeren sıvının arıtılmasında, katıların sıvıdan çıkarılmasında kullanılır. Genellikle atık su ve PVC çamur endüstrisinde kullanılır. Ayçiçek yağı, hurma yağı ve çay endüstrisinde de kullanılabilir.

Şirket tanıtımı:

Juneng Group, iyi eğitimli profesyonellerden oluşan bir ekip kullanıyor, en yeni cihaz ve süreçlerle işbirliği içinde ileri EPR üretim yönetimi modelini benimsiyor; kaliteyi sağlamak için CNC Turner, Makine Merkezi, Yüksek Hassasiyet Test Cihazları, Kalite ve Proses Kontrol Sistemi , her ürünün kararlılığı ve güvenilirliği.

Juneng'in başarısı, Şirket'in her üyesinin taahhüdünden kaynaklanmaktadır. Ek olarak, her üyenin özelliğine ve potansiyeline saygı duyulur ve göz ardı edilir.

teslim

paketleme Su geçirmez plastik dışında sonra denize ahşap durumda koymak
taşımacılık Nakliye limanına otomobil taşımacılığı

Satış Sonrası Servis Teknik Ekibi

Şirketimiz profesyonel bir satış sonrası servis teknik ekibi kurmuştur. Tüm satış yapan ürünler, montajı yönlendirmek, hata ayıklamaya yardımcı olmak ve operatörleri eğitene kadar eğiten bir mühendise sahip olacaktır.

Ekipmanın çalışması sırasında sorun meydana gelirse, derhal işleme koyacağız, bildirildikten sonra iki saat içinde geri bildirim için söz vereceğiz. Problemleri çözmek için sahaya satış sonrası servis mühendisi düzenlenecektir. Kullanıcı memnuniyeti kadar asla ayrılmayacak.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz