• Juneng Machinery (China) Co., Ltd.
  Bay Frgiman
  Makine de çalıştırmak ve harika sonuçlar üretmek.
 • Juneng Machinery (China) Co., Ltd.
  Allison
  Ihr Unternehmen ist Sehr beherruckend.Nach der Inbetriebnahme her ne olursa olsun Maschinen einwandfrei und erfüllen unere Anerderungen unreer.en sind zufrieden Gutes Team!
 • Juneng Machinery (China) Co., Ltd.
  Sayın Riyaz Zaveri
  5'ten fazla şirket ziyaret ettikten sonra. Bizim ortak olarak Juneng seçin. Biz bu ekip ve kalitesini güveniyorum. Olarak çıkıyor biz doğru olduğunu.
İlgili kişi : Doris.zhou
Telefon numarası : 13961509768
Naber : +008613961509768

Dikey Milli Yağ Ayırıcı Makinesi / Büyük Kapasiteli Santrifüj Yağ Ayırıcı

Menşe yeri Çin (Yixing, Jiangsu)
Marka adı Juneng Machinery
Sertifika CE、ISO9001
Model numarası KYDH206
Min sipariş miktarı Bir set
Ambalaj bilgileri Standart ahşap durumda
Teslim süresi 60 gün
Ödeme koşulları TT
Yetenek temini 40 set / ay
Ürün ayrıntıları
Adı yağ ayırıcı makine Türü Dikey şaft
Kapasite Geniş Kapasite diğer adı Santrifüj Yağ Ayırıcı
Vurgulamak

Balık yağı ayırıcı

,

disk yığını santrifüjleri

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması
Dikey Milli Yağ Ayırıcı Makinesi / Büyük Kapasiteli Santrifüj Yağ Ayırıcı

Ürün Açıklaması:

KYDH206SD-23 serisi disk ayırıcılar esas olarak giriş ve çıkış mekanizması, tambur, makine kapağı, dikey mil, yatay mil, makine tabanı, hidrolik sistem vb.

Deniz ayırıcı esas olarak yakıttaki (Hafif dizel yağı, ağır dizel yağı, akaryakıt) nem ve mekanik kirliliği temizlemek ve gemi ve dizel motorun yağlama yağı için kullanılır.


Filtrelenmemiş malzemeler (karışık sıvı) bu makinenin kalp kısımlarına (tamburun içi) iletilir. Güçlü merkezkaç kuvveti eylemleri altında, materyaller bir grup disk parçası demetinin aralıkları boyunca geçecektir. Ve sonra, disk parçasının nötr deliği arayüzdür, daha yüksek yoğunluklu (ağır faz) sıvı, büyük merkezcil pompaya akan disk parçası boyunca nötr deliği dışa doğru hareket ettirir. Ağır tortular, tortu alanında birikir ve makinenin boşaltılmasını bekler. Düşük yoğunluklu (hafif faz) sıvı, disk parçası duvarı boyunca içeriye ve yukarıya doğru hareket eder ve küçük merkezcil pompada toplanır. Ağır faz ve hafif faz sırasıyla büyük merkezcil pompa ve küçük merkezcil pompa tarafından verilir.

Ürün rekabet avantajı:

1, ağır faz ve hafif faz çıkışı için sabit merkezcil pompalar vardır. Ayrılmış ağır faz ve hafif faz, sırasıyla tamburun üstündeki büyük ve küçük merkezcil pompalar tarafından verilir.

2, Bu ayırıcı serisi, malzemelerin yoğunluğuna ve hacmine göre seçilebilen ve kullanılabilen, farklı çaplarda çeşitli özgül ağırlık halkalarını donatır.

Ürün Özellikleri:

model

Anma İşlem
kapasite (L / s)

Giriş basıncı

(MPa)

Çıkış
basınç (Mpa)

Emmek Yolculuk
Karter Pompa

Çıkış basıncı
karter pompası

Motor

(KW)

KYDH206SD-23

3200

≤0.05

≥0.2

≥4

≥0.2

5.5

QC / Teknik Destek

1, Her şirket derinden bir kuruluşun kazanması için kalitenin temel silah olduğunu bilir. Kalite, işletmenin başarıya ulaşmasına yardımcı olan faktörlerden biridir, bu yüzden kalitatif bir işletme sağlamaya çalışıyoruz.

2, Kalite Kontrol departmanımız deneyimli mühendislerden, teknisyenlerden ve QC müfettişlerinden oluşmaktadır. Yüksek üne sahip firmalardan en iyi ürünleri ve diğer firmalardan daha iyisini yapacak.