• Juneng Machinery (China) Co., Ltd.
  Bay Frgiman
  Makine de çalıştırmak ve harika sonuçlar üretmek.
 • Juneng Machinery (China) Co., Ltd.
  Allison
  Ihr Unternehmen ist Sehr beherruckend.Nach der Inbetriebnahme her ne olursa olsun Maschinen einwandfrei und erfüllen unere Anerderungen unreer.en sind zufrieden Gutes Team!
 • Juneng Machinery (China) Co., Ltd.
  Sayın Riyaz Zaveri
  5'ten fazla şirket ziyaret ettikten sonra. Bizim ortak olarak Juneng seçin. Biz bu ekip ve kalitesini güveniyorum. Olarak çıkıyor biz doğru olduğunu.
İlgili kişi : Doris.zhou
Telefon numarası : 13961509768
Naber : +008613961509768

Giriş ve Çıkış Mekanizmalı Disk Santrifüj Yağ Su Ayırıcı

Menşe yeri Çin (Yixing, Jiangsu)
Marka adı Juneng Machinery
Model numarası KYDR204
Min sipariş miktarı Bir set
Ambalaj bilgileri Standart ahşap durumda
Teslim süresi 60 gün
Ödeme koşulları TT
Yetenek temini 40 set / ay
Ürün ayrıntıları
Adı Santrifüj yağ su ayırıcı Türü Disk
Mekanizma nlet ve Çıkış Mekanizması Avantajı güçlü
Vurgulamak

Yemeklik yağ ayırıcı

,

balık yağı ayırıcı

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması
Giriş ve Çıkış Mekanizmalı Disk Santrifüj Yağ Su Ayırıcı

Santrifüj Yağ Suyu Ayırıcı Uygulaması:

Deniz ayırıcı esas olarak yakıttaki (Hafif dizel yağı, ağır dizel yağı, akaryakıt) nem ve mekanik kirliliği temizlemek ve gemi ve dizel motorun yağlama yağı için kullanılır.

Santrifüj Yağ Su Ayırıcı rekabet avantajı:

1, ağır faz ve hafif faz çıkışı için sabit merkezcil pompalar vardır. Ayrılmış ağır faz ve hafif faz, sırasıyla tamburun tepesindeki büyük ve küçük merkezcil pompalar tarafından verilir. .

Santrifüj yağ su ayırıcı açıklaması:

KYDR204DD-23 serisi disk ayırıcılar esas olarak giriş ve çıkış mekanizması, tambur, makine kapağı, dikey mil, yatay mil, makine tabanı, dişli pompası vb.

Filtrelenmemiş malzemeler (karışık sıvı) bu makinenin kalp kısımlarına (tamburun içi) iletilir. Güçlü merkezkaç kuvveti eylemleri altında, malzemeler bir grup disk parçası demeti aralığından geçecektir. Ve sonra, disk parçasının nötr deliği ara yüzdür, daha yüksek yoğunluklu (ağır faz) sıvı, ağır parça çıkışına akan tambur dış çemberin halka şeklindeki kanallarından disk parçası boyunca nötr deliği dışa doğru hareket edecektir. Makine kapandığında boşalmayı bekleyen, tortu bölgesinde ağır tortular birikecektir. Düşük yoğunluklu sıvı (hafif faz) disk parçası duvarı boyunca yukarı doğru hareket eder ve küçük merkezcil pompanın çıkardığı küçük merkezcil pompada toplanır.


2, Bu ayırıcı serisi, malzemelerin yoğunluğuna ve hacmine göre kullanılabilecek, farklı çaplarda çeşitli özgül ağırlık halkaları sağlar.

Santrifüj yağ su ayırıcı özellikleri:

model

Anma İşlem
kapasite (L / s)

Giriş basıncı

(MPa)

Çıkış
basınç (Mpa)

Emmek Yolculuk
Karter Pompa

Çıkış basıncı
karter pompası

Motor

(KW)

KYDR204DD-23

1500

≤0.05

≥0.2

≥4

≥0.2

4

Şirket hizmeti:

Içtenlikle ithalat ve yerli ayırıcı kullanıcıları için çeşitli bağlantı parçaları sunuyoruz. Profesyonel personelimiz size her zaman yardım ve danışmanlık verecektir.

Tamir ve bakım:

Içtenlikle ithalat ve yerli ayırıcı kullanıcıları için çeşitli bağlantı parçaları sunuyoruz. Profesyonel personelimiz size her zaman yardım ve danışmanlık verecektir.

Tren:

Juneng Company, parça ve onarım, bakım ve uzun zamandan beri demestic ve ithalat ayırıcı için teknik danışmanlık sunmaktadır. Her bakım ve servis kalitesini garanti ediyoruz.