Virgin Hindistan Cevizi Yağı / Yakıt Tedavisi İçin Yüksek Hızlı Endüstriyel Yağ Ayırıcılar

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin (Yixing, Jiangsu)
Marka adı: Juneng Machinery
Sertifika: CE
Model numarası: DHKY470 (thress faz)
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Anlaşma
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Standart ahşap ambalaj
Teslim süresi: 30 GÜN
Ödeme koşulları: TT, L/C
Yetenek temini: 20 set / ay
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Adı: Endüstriyel yağ ayırıcıları Koşul: Yeni
Türü: ayırıcı, santrifüj Kontrol sistemi: PLC programı kontrolü
Uygulama: Hindistan Cevizi Yağı / Yakıt Tedavisi Özelliği: Yüksek Hızlı

Ürün Açıklaması

Virgin Hindistan Cevizi Yağı / Yakıt Tedavisi İçin Yüksek Hızlı Endüstriyel Yağ Ayırıcılar

Endüstriyel Yağ Ayırıcılar Uygulaması

Bu makine ürünleri bitkisel yağ rafinerisinde degum, de-soap ve su yıkamada yaygın olarak kullanılmaktadır. Ayrıca hayvansal yağ ve madeni yağın rafine edilmesi ve hafif sanayi, kimya endüstrisi, ilaç ve gıda endüstrisinin sıvı-sıvı ve sıvı-toprak ayrımı için de kullanılabilir.

YAĞ su disk ayırıcısı yerçekimi ayırma ekipmanlarından biridir. Bu makine, kompakt, yüksek verimli ayırma pürüzsüz ve istikrarlı çalışan gibi özellikleri vardır, mühürlü malzeme, güvenilir performans, vb. Tam otomatik kontrol gerçekleştirebilir ve yaygın olarak sıvı-sıvı ayırma, katı- katı ayırma, arıtma, konsantre etme vb.

Endüstriyel Yağ Ayırıcılar Açıklama:

Juneng disk santrifüj özellikle mineral yağ endüstrisi için tasarlanmıştır. Yakıt yağı, madeni yağ, hidrolik yağı, yağlama ..
Mineral yağ ayırıcı esas olarak gemi veya kara istasyonu saflaştırma veya yağlama rejenerasyonu olan kullanılmış yağ yakıtı için kullanılır.

Mineral yağ ayırıcı esas olarak gemi veya kara istasyonu saflaştırma veya yağlama rejenerasyonu kullanılan kullanılmış yağ yakıt için kullanılır. Dizel motor aşınmasını azaltabilir ve makinenin ömrünü uzatabilir ve dizel motorların normal şekilde çalışmasını sağlayabilir. İşlenmiş yağın maksimum viskozitesi 380cst / 50ºC'ye (3500SRW1 / 100ºF) kadar çıkabilir

Santrifüjler kendi kendini temizleyen disk tipi bir hazne ile donatılmıştır. Akaryakıt, madeni yağ ve benzeri ürünlerin arıtma tesislerinde arıtma ve saflaştırma için kullanılırlar.

Endüstriyel Yağ Ayırıcılar avantajı:

Bu tip gerilme aşamasıdır. Böylece katı-sıvı-sıvı ayrımı yapabilir. Yüksek hız, kararlı çalışma, giriş ve çıkış sisteminin tamamen kapalı, düşük gürültü, iyi ayırma, yüksek yağ oranı, tam otomatik kontrol, kullanımı kolay.


Endüstriyel Yağ Ayırıcı Özellikleri:

model

tedavi
kapasitesi (L / H)

Giriş
basınç (Mpa)

Çıkış
basınç (Mpa)

Motor
güç (Kw)

Ağırlık (kg)

taslak
boyut (mm)

DHKY470

3000-10000

0.05

0,1-0,25

15

1880

* 1200 maksimum * 1800 1800

DHKY550

5000-20000

0.05

0,1-0,25

22

2200

Şirket Hizmeti:

Biz içtenlikle ithalat ve yerli ayırıcı kullanıcılar için çeşitli bağlantı parçaları sunuyoruz. Profesyonel personelimiz size her zaman yardım ve danışmanlık hizmeti verecektir.

Tamir ve bakım:

Biz içtenlikle ithalat ve yerli ayırıcı kullanıcılar için çeşitli bağlantı parçaları sunuyoruz. Profesyonel personelimiz size her zaman yardım ve danışmanlık hizmeti verecektir.

Tren:

Juneng Company uzun süre demestic ve ithalat ayırıcı için parça ve onarım, bakım yanı sıra teknik danışmanlık sağlar. Her bakım ve servisin kalitesini garanti ediyoruz.

Endüstriyel Yağ Ayırıcılar PLC

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz