Kompakt Yapı Santrifüj Filtre Ayırıcı Çıkış Basıncı ≦ 0.4Mpa

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin (Yixing, Jiangsu)
Marka adı: Juneng Machinery
Sertifika: CE
Model numarası: DHC620
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Standart ahşap durumda
Teslim süresi: 60 gün
Ödeme koşulları: TT
Yetenek temini: 40 set / ay
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Takma ad: Disk ayırma Modeli: Doğrudan bağlantı
Denetim: PLC Sürücü: Kayış kasnağı
Adı: Santrifüj filtre ayırıcı Basınç: ≦ 0.4Mpa

Ürün Açıklaması

Kompakt Yapı Santrifüj Filtre Ayırıcı Çıkış Basıncı ≦ 0.4Mpa

Ayırma İşlevi

(1) Sıvı akışı
Ayrılma, giriş borusundan ayrılmamış yağın beslendiği ayırıcı çanağında gerçekleşir. Yağ, dağıtıcı tarafından kasenin çevresine doğru yönlendirilir.
Ayrılmamış yağ dağıtıcının yuvalarına ulaştığında, disk yığını tarafından oluşturulan ve disk yığınına eşit olarak dağıtıldığı kanallardan yükselecektir.
Yağ, çanağın merkezine doğru akacağı için sürekli olarak su ve çamurdan ayrılır. Temizlenen yağ disk destesinden ayrıldığında yukarıya doğru yükselir ve soyma odasına girer. Oradan soyma diski tarafından pompalanır ve kaseyi çıkıştan terk eder.
Ayrılmış çamur ve su kasenin çevresine doğru hareket eder. Arındırma işleminde ayrılan su disk yığınının dışından yükselir, üst disk kanallarından yerçekimi diskinin kenarından geçer ve kaseyi ayırıcının ortak çamuruna ve su çıkışına bırakır.
Daha ağır kirlilikler disk yığının dışındaki çamur alanında toplanır ve aralıklarla boşaltılır
Çamur bağlantı noktalarından geçirin.
(2) Arıtmada su sızdırmazlığı
Yağın üst diskin dış kenarından geçmesini ve su çıkışından kaçmasını önlemek için, kasede bir su contası bulunmalıdır. Bu, ayrılmamış yağ verilmeden önce kasenin su girişinden su ile doldurulmasıyla yapılır. Yağ beslemesi açıldığında, yağ suyu kase çevresine doğru zorlar ve su ile yağ arasında bir arayüz oluşur. Arayüzün konumu,
yerçekimi diski.
(3) Yağın yer değiştirmesi
Çamur deşarjında ​​yağ kaybını önlemek için, hazneye yer değiştirme suyu verilir. Bir deşarjdan önce yağ beslemesi durdurulur ve su girişinden yer değiştirme suyu eklenir. Bu su, haznedeki dengeyi değiştirir ve arayüz içeriye yeni bir konuma geçer, su hacmini yeni bir konuma yükseltir, çamur alanındaki su hacmini arttırır. Çamur deşarjı gerçekleştiğinde çamur ve sadece su deşarj edilir.
Deplasman suyu hala akarken çamur tahliyesi meydana gelir. Bu nedenle hemen sonra yeni bir su contası kurulacaktır. Yağ beslemesi tekrar açılır.
(4) Yerçekimi diski
Saflaştırma modunda, arayüzün konumu, yerçekimi diskini daha büyük veya daha küçük bir boyuttan değiştirerek ayarlanabilir. Daha büyük boyutlu bir yerçekimi diski, arayüzü kasenin çevresine doğru hareket ettirirken, daha küçük boyutlu bir disk, kasenin merkezine daha yakın yerleştirecektir.
Yerçekimi disklerinin boyutları normalde disklerin üzerine damgalanmıştır.
(5) Arıtıcı disk
Arıtma modunda, yerçekimi diski, su çıkışını kapatan bir arıtma diski ile değiştirilir. Bu durumda su sızdırmazlığına gerek yoktur ve sonuç olarak kasede yağ / su arayüzü yoktur. Arıtıcı disk, delik çapı 40 mm olan isteğe bağlı bir disktir. Bu disk nomogramlarda gösterilmemiştir.

Uygulama:

Başarılı uygulamalar:

Ekstraktın ayrılması (penisilin, vitamin, Colibacillus, Antibiyotikler, Hormonlar vb.), Mikrobiyal Konsantrasyon, Fermantasyon Suyunun Konsantrasyonu ve Berraklaştırılması, Kan Ayrılması, vb.

Penisilin ve 6-APA üretim sürecinde, disk ayırıcı esas olarak ekstraksiyon, yeniden çıkarma, yıkama ekstraktında kullanılır.

Şirket tanıtımı:

Juneng Grubu Juneng Machinery (Çin) Co, Ltd ve Jiangsu Juneng Machinery Co, Ltd yan kuruluşları ile Çin'de endüstriyel ürünlerin büyük ölçekli üreticisidir Grup esas olarak şirket içi araştırma ve geliştirme yanı sıra imalat yapan çeşitli endüstriyel filtreler, ayırıcılar ve pompalar.

Şirket, Yağ endüstrisi, Kimya endüstrisi, İlaç endüstrisi, İçecek endüstrisi, Petrol - kimya endüstrisi ile bu sektörde lider olmaktan gurur duymaktadır ve şu anda dünyanın tanınmış üreticilerinden ve tedarikçilerinden biridir.

Şirket şimdi Nanjing Şehri ve Jiangsu eyaletinin Yixing Şehri'nde toplam 280.000 metrekarelik üç üretim üssüne, 1300 kişiden az olmayan daimi işgücüne sahiptir ve üretim hattı 1500'den fazla gelişmiş üretim ekipmanı ve test aletleri.

Ürün Özellikleri:

model

tedavi
kapasitesi (M3 / H)

Giriş
basınç (Mpa)

Çıkış
basınç (Mpa)

Motor
güç (Kw)

Ağırlık (kg)

taslak
boyut (mm)

DHC620

20-35

0.2

≦ 0.4

55

3600

* 1690 * 2500 2360

Kalite Güvence / Kalite Kontrol Bölümü

1. fabrika ziyareti / denetim diğer satın almadan önce gereklidir

2. malzemenin Muayenesi süreç imalat ve sevkiyat öncesi sırasında gereklidir

3. teknik gereksinimlere uyum

Parça Kayıtları:

1. olağanüstü parça kayıtları Ile, ürünlerimiz yaygın farklı sanayi içine uygulanır

2. Başarımızın temel faktörleri, sürekli olarak müşterinin ihtiyacını karşılamak ve beklentilerini aşmaktır.

3.Biz uzun vadeli karşılıklı yararlı bir iş ilişkisi olacağını rehberlik, görüş ve önerilerinizi bekliyoruz.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz