Santral Kullanımı Santrifüj Yağ Su Ayırıcı, Dizel Yağ Su Ayırıcı Makinesi

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin (Yixing, Jiangsu)
Marka adı: Juneng Machinery
Sertifika: CE、ISO9001
Model numarası: DHKY470
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Standart ahşap durumda
Teslim süresi: 30 GÜN
Ödeme koşulları: TT
Yetenek temini: 40 set / ay
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Adı: Özelliği: Dayanıklı
Nominal kapasitesi: Giriş basıncı: 0,05 Mpa
Motor gücü: 15 KW Uygulama:

Ürün Açıklaması

Santral Kullanımı Santrifüj Yağ Su Ayırıcı, Dizel Yağ Su Ayırıcı Makinesi

 

Dizel Yağ Su Ayırıcı Giriş:

 

DHKY separator is the equipment which special for oil refining that is of high speed, stable, hermetic, efficient and fully automated. DHKY ayırıcı, yüksek hızda, kararlı, hermetik, verimli ve tam otomatik olan yağ rafine etmek için özel bir ekipmandır. All parts & components contacting materials are made of stainless steel, can effectively minimize chemical reaction between the materials to be separated and part surface contacted. Malzemelerle temas eden tüm parça ve bileşenler paslanmaz çelikten imal edilmiştir, ayrılacak malzemeler ve parça yüzeyi ile temas eden maddeler arasındaki kimyasal reaksiyonu etkili bir şekilde en aza indirebilir. The separated light and heavy phase materials will be output by two centripetal pumps of different sizes. Ayrılan hafif ve ağır fazlı malzemeler, farklı boyutlarda iki merkezcil pompa ile üretilecektir.

 

This machine is fed upper, so it has very low inlet pressure for materials. Bu makine üst kısımdan beslenir, bu nedenle malzemeler için çok düşük giriş basıncına sahiptir. The driving of the separator employs hydraulic coupler and a pair of helical step-up gears, power is transmitted by liquid, so it can step up steadily and have overload protection. Separatör sürüşünde hidrolik kuplör ve bir çift sarmal vites dişlisi kullanılır, güç sıvı ile iletilir, böylece sabit bir şekilde yükselebilir ve aşırı yük korumasına sahip olabilir.

 

Santral Kullanımı Santrifüj Yağ Su Ayırıcı, Dizel Yağ Su Ayırıcı Makinesi

 

Santrifüj Yağ Su Ayırıcı Ana Özelliği:

 

1 . 1. This model are automatic slagging type, high separation efficiency, no need to disassemble to slagging. Bu model otomatik cüruf tipidir, yüksek ayırma verimliliği, cüruf sökmeye gerek yoktur.

 

2 . 2. Can be automatic controlled according to requirements which greatly reduce the lab orintensity of the operating. Operasyonun laboratuvarını veya yoğunluğunu büyük ölçüde azaltan gereksinimlere göre otomatik olarak kontrol edilebilir.

 

3 . 3. This machine by the accurate calibration balancing,little vibration,can be long running and operated safety and reliable. Bu makine tarafından doğru kalibrasyon dengeleme, küçük titreşim, uzun olabilir çalışan ve işletilen güvenlik ve güvenilir.

 

 

Santrifüj Yağ Su Ayırıcı rekabet avantajı:

 

1 , There are stationary centripetal pumps for heavy phase and light phase output. 1, ağır faz ve hafif faz çıkışı için sabit merkezcil pompalar vardır. Separated heavy phase and light phase are outputted respectively by the large and small centripetal pumps which on the top of the drum. Ayrılmış ağır faz ve hafif faz sırasıyla, tamburun üstündeki büyük ve küçük merkezcil pompalar tarafından çıkarılır.

2, Bu ayırıcı serisi, malzemelerin yoğunluğuna ve hacmine göre seçilebilen ve kullanılabilen farklı çaplı çeşitli özgül ağırlık halkalarına sahiptir.

3 , It has backpressure regulating valve. 3, geri basınç ayar vanası vardır. Separating effect can be regulated by regulating backpressure. Ayırma etkisi, geri basınç ayarlanarak düzenlenebilir.

 

Santrifüj Yağ Su Ayırıcı Özellikler:

 

model

Anma Tedavisi
kapasitesi (L / s)

Giriş basıncı

(MPa)

Çıkış
basınç (Mpa)

Suck Yolculuğu
Drenaj Pompası

Çıkış basıncı
karter pompası

Motor

(KW)

DHKY470

3000-10000

≤0.05

≥0.2

/

/

4

 

 

 

teslim

 

Delivery time : 1 . Teslim süresi: 1. Quantity ≤ 1, 30 days after 30% deposit Miktar: 30% mevduat sonra 1, 30 gün

2 . 2. Quantity > 1, negociate Miktar > 1, müzakere

 

Ambalaj: su ve toz geçirmez plastik tüm makine kaplı, daha sonra deniz içine paketlenmiş

layık ahşap kasa

 

 

Juneng Grubu'nun genel tanıtımı:

 

Juneng Group was established in 1987. It has 33 year history. Juneng Group 1987 yılında kuruldu. 33 yıllık bir geçmişi var. Now its three production bases with a total capacity of 280000 square meters in Nanjing City and Yixing City of Jiangsu Province. Şimdi üç üretim üssü toplam kapasitesi 280000 metrekare Nanjing City ve Yixing City Jiangsu Province.

 

Juneng's success is contributed by the commitment of every member of the Company. Juneng'in başarısı, Şirketin her üyesinin taahhüdü ile katkıda bulunur. In addition, the specialty and potential of each member is being respected and disinterred. Ayrıca, her üyenin özelliğine ve potansiyeline saygı duyulmakta ve dehşete düşmektedir.

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz