Horizontal Slurry Centrifugal Pump / Small Waste Oil Transfer Pumps

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin (Yixing, Jiangsu)
Marka adı: Juneng Machinery
Sertifika: CE、ISO9001
Model numarası: IHK40-25-180
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Standart ahşap durumda
Teslim süresi: 60 gün
Yetenek temini: 40 set / ay
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Adı: tip: Yatay
Asansör: 40 m : 2 m
Hız: Malzeme:

Ürün Açıklaması

Yatay Bulamaç Santrifüj Pompa / Küçük Atık Yağ Transfer Pompaları

 

Bulamaç Santrifüj Pompa açıklaması:

 

centrifgual pump complies fully to the European Standard BS EN733 / DIN24255 of performance and dimensions. santrifüj pompa performans ve boyutların Avrupa Standardı BS EN733 / DIN24255 ile tamamen uyumludur. They are used for pumping clean water or liquids similar to water, achieving wideapplicationin plants, mines, city water supplies, air-conditioning coolers, firefighting system and irrigation. Temiz su veya suya benzer sıvıları pompalamak, bitkiler, madenler, şehir suyu kaynakları, klima soğutucuları, yangın söndürme sistemi ve sulamada geniş uygulama elde etmek için kullanılırlar.

Pumps of the same model have different performance levels basing on different diameter after impeller trimming. Aynı modeldeki pompalar, pervane kesmeden sonra farklı çapa dayanan farklı performans seviyelerine sahiptir. Overall the whole series, there are only four sizes of shaft and five of bearing housing. Genel olarak tüm seri, sadece dört boyutta şaft ve beş rulman yatağı vardır. As long as their bearing housings are of the same size, different pumps can interchange chief parts such as shaft, shaft sleeve, shaft seal, impeller nut, etc. Rulman yatakları aynı boyutta olduğu sürece, farklı pompalar şaft, şaft kovanı, salmastra, pervane somunu vb.Gibi ana parçaları değiştirebilir.

 

Bulamaç Santrifüj Pompa avantajı:

 

1, The structure of the pump conforms to international standard. 1, pompanın yapısı uluslararası standarda uygundur. The impellers are tape open structure. Çarklar bant açık yapıdadır. It's suitable for the liquid with high solids concentration and various suspension. Yüksek katı konsantrasyonuna ve çeşitli süspansiyonlara sahip sıvı için uygundur.

2, It's horizontal split type and back pullout construction. 2, bu yatay bölünmüş tip ve arka çekilme inşaat. It needn't to dismount pipes and motor when maintenance. Bakım sırasında boruları ve motoru sökmeye gerek yoktur.

3, Shaft seal introduce mechanical seal and power seal. 3, salmastra mekanik salmastra ve güç mühür tanıtmak. It's safety and reliable. Güvenli ve güvenilir.

4, Wear parts of the cover of impeller can interchange. 4, aşınma parçaları çark kapağının değişebilir. Repairing work is simple which reduces costs. Tamir işi basittir, bu da maliyetleri azaltır.

 

Bulamaç Santrifüj Pompa Özellikleri:

 

model Akış Q m3 / h

Asansör H

m

hız

dev / dak

Güç

kW

NPSHR

m

IHK40-25-180 6.3 40 2900 4 2.3
IHK50-32-200 12.5 50 2900 7.5 2.3
IHK65-40-250 25 80 2900 18.5 2.3

 

 

QC / Teknik Destek

 

1, Every company deeply understand that quality is the basic weapon for an enterprise to win. 1, her şirket derinden anlamak kalite kazanmak için bir kuruluş için temel silah olduğunu. Quality is one of the factor that helped the business to achieve success, so we strive to provide qualitative business. Kalite, işin başarıya ulaşmasına yardımcı olan faktörlerden biridir, bu nedenle kalitatif iş sağlamaya çalışıyoruz.

2, Our Quality Control department is comprised of experienced engineers, technicians and QC inspectors. 2, Kalite Kontrol departmanı deneyimli mühendis, teknisyen ve QC müfettişleri oluşur. The best products from the high reputation company and will do better than any other company. Yüksek itibar şirketi en iyi ürünleri ve diğer herhangi bir şirket daha iyi yapacağız.

 

 

paketleme

 

Plastik film paketi içinde, tahta sandık dışında

 

Horizontal Slurry Centrifugal Pump / Small Waste Oil Transfer Pumps

 

Teslim süresi :

Miktar (Set) 1-1 > 1
Est. Avustralya, Brezilya ve Kuzey Amerika ülkelerinin kullandığı saat uygulaması. Time(days) Süre (gün) 30 Müzakere edilecek

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz