Küçük Alfa Laval Santrifüj Ayırıcı, OEM Konik Disk Santrifüj

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin (Yixing, Jiangsu)
Marka adı: Juneng Machinery
Sertifika: CE
Model numarası: DRZ400
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Standart ahşap durumda
Teslim süresi: 60 gün
Ödeme koşulları: TT
Yetenek temini: 40 set / ay
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Adı: Garanti: 1 yıl
boyut: Küçük Sertifika: ISO9001
Ürün türü: Santrifüj Kullanım:

Ürün Açıklaması

Küçük Alfa Laval Santrifüj Ayırıcı, OEM Konik Diskli Santrifüj

 

Santrifüj Ayırıcı Uygulaması

 

1. Genel Meyve ve sebzeler: domates suyu, havuç suyu, likopen, elma suyu, limon suyu, narenciye suyu.

2. Tropikal meyveler: tutku meyvesi, mango, ananas, guava, papaya, vb.

3. Sebze suyu: kereviz, marul, salatalık, soğan, sarımsak, ıspanak, vb.

4. Çeşitli şaraplar, wort,

 

Santrifüj Ayırıcıavantajı:
 
As with disk separators with self-cleaning bowl, the disc separator with solids wall bowl is not able to periodically discharge the separated solids at full speed. Kendi kendini temizleyen hazneli disk ayırıcılarda olduğu gibi, katı duvar haznesine sahip disk ayırıcı, ayrılan katıları periyodik olarak tam hızda boşaltamaz. Because there is no hydraulic system. Çünkü hidrolik sistem yok. So, All solids separated out by a solids wall bowl shall be removed manually. Bu nedenle, bir katı duvar kabı ile ayrılan tüm katılar manuel olarak uzaklaştırılmalıdır.
Kontrol kutusu olmayan bu ayırıcı nedeniyle, bu tip ayırıcı otomatik kontrol ayırıcı ile karşılaştırıldığında çok daha ucuzdur.


Santrifüj Ayırıcı Özellikler:

 

model

tedavi
kapasitesi (L / H)

Giriş
basınç (Mpa)

Çıkış
basınç (Mpa)

Motor
güç (Kw)

Ağırlık (kg)

taslak
boyut (mm)

DRZ400A

2000-6000

0.05

0.1-0.3

7.5

1150

1300 * 900 * 1450

DRZ400E

4000-7500

0.05

0.1-0.3

7.5

1300

1300 * 900 * 1500

 

 

 

 

 

 

 

 
Santrifüj Ayırıcı Aksesuarlar
 
Küçük Alfa Laval Santrifüj Ayırıcı, OEM Konik Disk Santrifüj
Küçük Alfa Laval Santrifüj Ayırıcı, OEM Konik Disk Santrifüj

Şirket tanıtımı:

Juneng Group is a large scale manufacturer of industrial products in China with its subsidiaries namely Juneng Machinery(China) Co., Ltd and Jiangsu Juneng Machinery Co., Ltd. The group principally engaged with the in-house research & development as well as manufacturing of various industrial filters, separators and pumps. Juneng Grubu Juneng Machinery (Çin) Co, Ltd ve Jiangsu Juneng Machinery Co, Ltd yan kuruluşları ile Çin'de endüstriyel ürünlerin büyük ölçekli üreticisidir Grup esas olarak şirket içi araştırma ve geliştirme yanı sıra imalat yapan çeşitli endüstriyel filtreler, ayırıcılar ve pompalar. The Company is proud to be the leader in such industry with Fats industry, Chemical industry, Pharmaceutical industry, Beverage industry, Petrol - chemical industry, and now is one of the well-know producers and suppliers in the world. Şirket, Yağ endüstrisi, Kimya endüstrisi, İlaç endüstrisi, İçecek endüstrisi, Petrol - kimya endüstrisi ile bu sektörde lider olmaktan gurur duymaktadır ve şu anda dünyanın tanınmış üreticilerinden ve tedarikçilerinden biridir. The company now has its three production bases with a total capacity of 280,000 square meters in Nanjing City and Yixing City of Jiangsu province, permanent workforces not less than 1300 people and the production line is well equipped with more than 1500 units of advanced production equipment and test instrumentation. Şirket şimdi Nanjing Şehri ve Jiangsu eyaletinin Yixing Şehri'nde toplam 280.000 metrekarelik üç üretim üssüne, 1300 kişiden az olmayan kalıcı iş gücüne ve üretim hattında 1500'den fazla gelişmiş üretim ekipmanı ve test aletleri.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz