Sürekli Hindistan Cevizi Yağı Santrifüj Ayırıcı / Disk Kase Santrifüjü

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin (Yixing, Jiangsu)
Marka adı: Juneng Machinery
Sertifika: CE
Model numarası: DHZ470
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Standart ahşap durumda
Teslim süresi: 60 gün
Ödeme koşulları: TT
Yetenek temini: 40 set / ay
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Türü: Adı: Disk kase santrifüj
İşlevi: Operasyon: Sürekli çalışma
Makina tipi: Garanti: 12 ay

Ürün Açıklaması

Sürekli Hindistan Cevizi Yağı Santrifüj Ayırıcı / Disk Kase Santrifüjü

Diskli Kase Santrifüj uygulama alanları

1. saflaştırma akaryakıt ve madeni yağ sanayi yağlama yağı, gibi deniz ana motor, kara dizel motor, güç istasyonu, vb.
2. Süt endüstrisi: taze sütün arıtılması ve saflaştırılması, yağdan arındırma;
3. Bitkisel yağ endüstrisi: hurma yağının saflaştırılması ve arıtılması, bitkisel yağın rafine edilmesi ve gamının giderilmesi, desoaping, dehidrasyon ve desodyum, vb.
4. İçecek ürünleri endüstrisi: bira, meyve suyu, içecek, bitki proteini ekstraksiyonu, atıksu arıtma gibi biyomühendislik fermantasyon suyu berraklaştırılması;
5. Kimya endüstrisi: kimyasal hammaddelerin arıtılması veya arıtılması.

Bu tür santrifüj, kimyasal, ilaç, yağ, gıda, süt endüstrisi, günlük sanayi ve savunma endüstrisi vb.İçin katı, sıvı ve sıvıyı ayırmak için bir ayırıcıdır. su itme cüruf. İlk tip esas olarak yağ rafinerinin desoponifikasyonunda kullanılır ve son iki tip de gam giderme ve dehidrasyonda kullanılır, hepsi sıvı-sıvı-katı ve sıvı-katı ayrımı için geçerlidir.
Yüksek hız, düzgün çalışma, kompakt yapı, küçük ayak izi, giriş ve tahliye sızdırmazlığı, az gürültü, iyi ayırma avantajlarına sahiptir.

Disk Kase Santrifüj açıklaması:

İnsanın diyetinde yeterli yağ sağlanmalı ve bitkisel yağ ve hayvansal yağ, insan vücudunun ihtiyaçlarını karşılamak için farklı besinleriyle karşılanmalıdır. Böylece yağ kalitesi insan sağlığını doğrudan etkiler. Juneng Separator çeşitli yağlar ve katı yağlar için uygun olabilir ve optimum yağ ve maksimum üretim kapasitesi elde etmek için kişiselleştirilmiş çözümler sağlayabilir


Disk Kase Santrifüj avantajı:

1, yüksek dönme hızı

2, Çalışma kararlılığı

3, tamamen kapalı giriş ve çıkış sistemi

4, düşük gürültü

5, profesyonel tasarlanmış merkezcil pompa sistemi istikrar çıkış basıncı gibi büyük avantajları vardır, büyük düzenleyen küre, kolayca işletim ve böylece.

6, Bu özel tasarım ayırıcı, güvenlik koruması için kullanılan ve donatılan tam otomatik kontrol kutusuna sahiptir ve ayrıca herhangi bir zamanda titreşim değerini görüntüleyebilen gelişmiş otomatik titreşim test cihazı ile donatılmıştır. Ayırma parametresini doğrudan ekrandan düzenlemekten en iyi şekilde ayırma ve boşaltma yapabiliriz.

Şirket tanıtımı:

Juneng Group, kimyasal bileşim analizi, metalografik analiz, spektrum analizi, performans analizi, radyografik inceleme, manyetizma denetimi, ultra-sonik inceleme vb. İçin 1. sınıf bir şirket içi laboratuvar kurmuştur. titiz çalışma tutumu sağlamak için ürünün her parçası istikrarlı ve güvenilir.

Diskli Kase Santrifüj Aksesuarları

ayrıntılar

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz