Disk Stack Ayırıcı Kapasitesi 1000-5000 L, / H mineral yağı Yağ Su Ayırıcı için

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin (Yixing, Jiangsu)
Marka adı: Juneng Machinery
Sertifika: CE
Model numarası: DHKY360
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Bir set
Ambalaj bilgileri: Standart ahşap durumda
Teslim süresi: 30 gün
Ödeme koşulları: TT
Yetenek temini: 10 set / ay
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Türü: Ayırıcı Koşul: Yeni
Operasyon: PLC kontrol, otomatik

Ürün Açıklaması

Disk Endüstriyel Yağ Su Ayırıcı Kapasitesi 1000-5000 L, / H mineral yağı Ayırıcı için

Ürün rekabet avantajı:

Tamamen giriş ve çıkış sistemi kapalı Yüksek hız, kararlı çalışma, düşük gürültü, iyi ayrılması, yüksek yağ oranı, tam otomatik kontrol, kullanımı kolay.

Şirket Tanıtımı:

Juneng Grubu bu son gelişme instrumentations ile ima vb kimyasal bileşimi analizi, metalografik analiz, spektrum analizi, performans analizi, radyografik muayene, manyetizma muayene, ultra-sonik inceleme için 1. sınıf içi laboratuarı set-up ve ve titiz çalışma tutum ürünün her parçası istikrarlı ve güvenilir olduğundan emin olmak için.

Tarih:

Juneng Grubu, 23 yıllık geçmişe sahip olan 1987 kurulmuştur. Nanjing Şehri ve Jiangsu eyaletinin Yixing City 280,000 metrekare toplam kapasitesi ile şimdi üç üretim üslerinden.

Juneng başarısı Şirket her üyesinin taahhüt tarafından katkıda bulunulmuştur. Buna ek olarak, her bir üye otel ve potansiyel saygı ve Mezardan ediliyor.

Ürün Açıklaması:

Alışılmış göre, fiziksel damıtma yöntemiyle kaya yağından baz yağı madeni yağ denir. Antik hayvan insan kullanımı için doğaya daha sonra mevcut gökten ve yerden distilat asimile kalır. Kendisi ile Juneng ayırıcı ileri santrifüj teknolojisi çok daha iyi insanlar tarafından sömürülen bu malzeme yapar.

Mineral yağ ayırıcı ağırlıklı kullanılmış yağ yakıt için kullanılan gemi veya kara istasyonu saflaştırma veya yağlama rejenerasyon. Bu dizel motor aşınmasını azaltmak ve makinenin ömrünü uzatmak ve dizel motorlar normal çalışabilir sağlayabilirsiniz. Işlenmiş petrol maksimum viskozite yukarı / (3500SRW1 / 100ºF 50ºC 380cst yapabilirsiniz

Mineral yağ ayırıcı ağırlıklı kullanılmış yağ yakıt için kullanılan gemi veya kara istasyonu saflaştırma veya yağlama rejenerasyon.


Ürün Özellikleri:

Örnek

Tedavi
Kapasite (L / H)

Giriş
Basınç (MPa)

Çıkış
Basınç (MPa)

Otomobil
Güç (Kw)

Ağırlık (Kg)

Anahat
boyut (mm)

DHKY360

1000-5000

0.05

0,1-0,25

7.5

1280

* 1150 * 1500 1500

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz