Tricanter yatay sürahi santrifüj sürahi su katı yağ ayırma kullanılan

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin (Yixing, Jiangsu)
Marka adı: Juneng Machinery
Sertifika: CE
Model numarası: LWS350
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Bir set
Ambalaj bilgileri: Standart ahşap durumda
Teslim süresi: 60 gün
Ödeme koşulları: TT
Yetenek temini: 40 set / ay
Şimdi başvurun

Ürün Açıklaması

Tricanter yatay sürahi santrifüj sürahi su katı yağ ayırma kullanılan

Şirket tanıtımı:

Juneng grup büyük ölçekli ile ortaklıklarının Yani Juneng Machinery(China) Co, Ltd ve Jiangsu Juneng Machinery Co., Ltd Çin sanayi ürünleri üreticisidir Grubun esas yapan kurum içi araştırma & geliştirme ile yanı sıra çeşitli endüstriyel filtreler, Ayırıcılar ve pompaları imalatı. Şirket ile yağ sanayi, Kimya Sanayi, ilaç sanayi, içecek endüstrisi, böyle sektöründe lider olmaktan gurur benzinli - Kimya Sanayi, ve biri üreticileri ve tedarikçileri dünyada iyi tanıyorum. Şirket, şimdi onun üç üretim üsleri, Nanjing City ve Yixing şehir, Jiangsu province 280,000 m2 toplam kapasitesi vardır, kalıcı işgücünün değil 1300 kişi ve üretim hattı daha az gelişmiş üretim ekipmanları ve test araçları 1500'den fazla üniteleri ile donatılmıştır.

Ürün Açıklaması:

Juneng ayırıcı dan tricanter santrifüj ile farklı özel g ile iki sıvı tek tek tek tek işlem halinde katı üzerinden ayrılabilir. Tricanter santrifüj çok sıvı-sıvı-katı (3-aşama) ayrılması için kullanılır.
Hafif sıvı faz, büyük uç hub Radyal deliklerden gazino içine serbesttir. Ağır faz, büyük uç hub Aksiyel deliklerden serbesttir.
Hafif sıvı faz için sıvı yarıçapı ağır sıvı faz için RADIUS küçüktür. Sıvı düzey plaka baraj tarafından kontrol edilir. Hafif sıvı faz ağır sıvı faz çıkış aracılığıyla kase ayrılmasını engellemek için ayıran bir tabak büyük uç hub iç tarafında yer alıyor.
Ağır sıvı faz kasa içine önce taburcu altında ayıran plaka geçmek zorunda. Sıvı yarıçapı için ağır sıvı faz plaka baraj tarafından kontrol edilir.


Ürün rekabet avantajı:

1, Helisel itici benimseyen özel Antifriksiyon yöntemi: serpin sertlik alaşım veya kakma sertlik alaşım Anti-sürtünme disk; dayanıklılık ve uzun kullanarak temin anti-korozyon paslanmaz çelik drum, ana parçaları malzeme için istihdam ekipman ömrü.

2, malzeme, çalışma koşulu'nın özelliklerine göre davul uzunluğu çap raido, davul ve davul konik parçalar yapısını optimize etmek.

3, değişim göre malzeme kalınlığı, akış, dönme hızı farkı ve hoşgörü ayarlanabilir.

4, sürahi küçük bir alanda, montaj ve devreye alma olmak kolay işgal etti; Bütün makineyi hermetik işletilmektedir ve iyi üretim ortamına sahiptir.

5, Adopt çift Frekansa dönüşüm denetimi ana motor ve differentia yardımcı motor, öylesine yapmak için kademesiz hız regülasyon gibi gerçeğe büyütmek uygulama kapsamı.


Ürün özellikleri:

Modeli

Tambur çap

mm

Beraberlik oranı

L/D

Hız
varil

r/dk

Faktör
G ayrılığı

Spiral fark
döndürme hızı

r/dk

Giriş
Capacity(m3/h)

Ana/ek yardım
motoru (KW)

LWS350

350

4.4

3600

2540

5 ~ 25

5 ~ 18

22/5.5

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz