Top-süspansiyon sürüş nişasta santrifüj ayırıcılar Mısır için evlat edinmek

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin (Yixing, Jiangsu)
Marka adı: Juneng Machinery
Sertifika: CE、ISO9001
Model numarası: Ayrılık princeiple
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Bir set
Ambalaj bilgileri: Standart ahşap durumda
Teslim süresi: 60 gün
Ödeme koşulları: TT
Yetenek temini: 40 set / ay
Şimdi başvurun

Ürün Açıklaması

Top-süspansiyon sürüş nişasta santrifüj ayırıcılar Mısır için evlat edinmek

Ürün Açıklaması:

İnsanlar-ecek gürültüyle çarpmak ve olgun bitkileri fiziksel özelliklerine bağlı ayrı nişasta almanız. Yani nişasta ayırıcı nişasta çıkarma sürecinde anahtarıdır.

Nişasta ayırma işleminde, ayırıcı yüksek bir hızda döner sonra ayrılık verimliliği geliştirilmiş bu yüzden merkezkaç kuvveti oluşturur. Aynı zamanda üretim verimliliği en üst düzeye çıkarmak. Biz kendimizi Juneng nişasta ayırıcı en profesyonel ve nişasta sanayi işleme verimli hale getirmek için adamak, küçük titreşim, büyük kapasiteli, istikrarlı çalışan ve benzeri gibi çeşitli ayırıcı tüm avantajlarını toplar. Temelde öncesi konsantrasyonu nişasta, nişasta ayrılması kullanılır ve gluten, konsantrasyon gluten (protein), sonra adım süreci su netleştirmek ve benzeri.

Uygulama:

Her ayırıcı katıların sürekli akıntı için tasarlanmış bir meme santrifüj olur. Bu sınıflandırma, konsantre ve katılar yıkama ve nispeten yüksek katı konsantrasyonları içeren sıvılar açıkladığınız için kullanılır. Onlar birincil nişasta ayrılık, gluten kalınlaşma ve orta halli konsantrasyon içeren işlemler için nişasta sanayide yaygın olarak kullanılmaktadır.

İşlem graining: Mısır / manyok / buğday / patates nişastası

Ürün rekabet avantajı:

1, büyük çaplı davul, disk, production(separation) güçlü yeteneği, ayrılık mükemmel etkisi geniş alan.

2, Adopting top-sürüş, ayırıcı ile yüksek dönme istikrar yapar, süspansiyon kullanarak büyük ölçüde artırır yaşam yatakları ve ana şaft.

Korur ve kullanarak uzatır yağ devresi yağlama, 3, Adopting otomatik kontrol sistemi sürüş hayat.

Büyük besleme kapasitesi olan 4, Adopting büyük Ağızlıklar, blok, sürekli üretimi güvence azaltır.


Şirket tanıtımı:

Juneng grup iyi eğitimli profesyonel bir ekip istihdam, önceden EPR üretim yönetimi modeli işbirliği ile devlet-of--art aparatı ve süreç Yani CNC Turner, Makine Merkezi, yüksek doğruluk Test araçları, kalite ve kalite, sağlamlık ve her ürün güvenilirliği sağlamak için süreç kontrol sistemi benimser.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz