Hidrolik sistem santrifüj yağlama yağı su ayırıcı çıkış ≥ 0.2Mpa basınç

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin (Yixing, Jiangsu)
Marka adı: Juneng Machinery
Model numarası: KYDR204
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Bir set
Ambalaj bilgileri: Standart ahşap durumda
Teslim süresi: 60 gün
Ödeme koşulları: TT
Yetenek temini: 40 set / ay
Şimdi başvurun

Ürün Açıklaması

Hidrolik sistem santrifüj yağlama yağı su ayırıcı çıkış ≥ 0.2Mpa basınç

Uygulama:

Deniz ayırıcı özellikle nem ve yakıt (hafif dizel yağı, ağır dizel petrol, Akaryakıt) mekanik kirlilik Temizleme ve yağlama yağı, gemiler ve dizel motor kullanılır

Ürün rekabet avantajı:

1, sabit merkezcil pompalar ağır faz ve hafif faz çıkış vardır. Ayrı ağır aşaması ve ışık aşama tarayıcıya sırasıyla büyük ve küçük tarafından merkeze olan üst kısmında davul sırasıyla pompalar. .

Ürün Açıklaması:

KYDR204DD-23 serisi disk ayırıcılar ağırlıklı oluşur giriş ve çıkış mekanizması, davul, makinenin kapağı, dik Milli, yatay şaft, makine Bankası, dişli pompa, vs.

Filtre uygulanmamış malzeme (sıvı karışık) bu makine (iç) davul kalp bölümlerine iletilmektedir. Güçlü merkezkaç kuvveti eylemler altında malzemeler disk parça demetleri bir grup aralıkları geçecek. Ve sonra tarafsız delik arabirim olan disk parça, sıvı ile yüksek yoğunluk (ağır faz) dışa doğru tarafsız delik disk parça davul dış çemberi, ağır faz çıkış akan annüler kanallardan boyunca hareket eder. Ağır artıkları tortu alanında, makineyi kapattığınızda deşarj için bekleyen birikmiş. Sıvı daha düşük yoğunluklu (ışık aşama) ile disk parça duvar boyunca yukarı hareket ve küçük merkezcil pompa tarafından yüzdelik küçük merkezcil silindirin içinde toplamak.


2, ayırıcı serisi çeşitli özgül ağırlık halkalar yoğunluğu ve malzemeler hacmine göre kullanılabilir farklı çaplı kıyafetler.

Ürün özellikleri:

Modeli

Derecelendirilmiş tedavi
Kapasite (L/h)

Giriş basıncı

(Mpa)

Outlet
Basınç (Mpa)

Yolculuk emmek
Sump pompa

Çıkış basıncı
sump pompa

Motor

(KW)

KYDR204DD-23

1500

≤0.05

≥0.2

≥4

≥0.2

4

Şirket hizmet:

Biz içtenlikle alma ve yerli ayırıcı kullanıcılar için çeşitli bağlantı elemanları sunuyoruz. Profesyonel personel yardım ve danışmanlık her zaman verecektir.

Bakım ve Onarım:

Biz içtenlikle alma ve yerli ayırıcı kullanıcılar için çeşitli bağlantı elemanları sunuyoruz. Profesyonel personel yardım ve danışmanlık her zaman verecektir.

Tren:

Juneng şirket parça ve tamir, bakım gibi teknik tavsiye demestic ve alma ayırıcı için uzun zamandır sağlar. Her bakım ve servis kalitesini garanti ediyoruz.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz