Juneng Machinery (China) Co., Ltd.

Juneng Makine (Çin) Co, Ltd.

Çin'de ayırma ve filtreleme ekipmanlarının büyük üretim üssü

Free call Video chat
Şirket ayrıntıları:
İş türü: Üretici, İhracatçı, Şirket ticaret, Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
Markalar: Juneng
No. Çalışanları: 1000~1300
Yıllık satış: 80,000,000-90,000,000
Yıl kurulan: 1987
İhracat p.c: 80% - 90%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

Juneng Grubu iştirakleri yani Juneng Makineleri (Çin) Co., Ltd ve Jiangsu Juneng Machinery Co, Ltd esas ile meşgul grup ile Çin'de sanayi ürünlerinin büyük ölçekli üretici içi araştırma ve geliştirme yanı sıra üretim Çeşitli endüstriyel filtreler, ayırıcılar ve pompaların. Şirket Yağlar ve Yağlar sektöründe yaklaşık% 80 pazar payı ile böyle sektöründe lider, Kimya endüstrisi, ilaç endüstrisi, İçki sanayi, Petrol-kimya endüstrisi olmaktan gurur duyuyor ve şimdi tanınmış üretici ve malzemeleri biridir Dünyada.

Geçmiş

Şirket, 1987 kurulmuştur. 23 Yıllık geçmişi vardır. Şimdi üç üretim üsleri Nanjing City ve Yixing şehir, Jiangsu Province 280000 metrekarelik toplam kapasitesi.

Hizmet

Biz içtenlikle alma ve yerli ayırıcı kullanıcılar için çeşitli bağlantı elemanları sunuyoruz. Profesyonel personel yardım ve danışmanlık her zaman verecektir.

Ekibimiz

Juneng'ın başarısı her üye şirketin taahhüt tarafından bulunmuştur. Ayrıca, uzmanlık ve bireylerinin potansiyelini disinterred saygı ve olmak olduğunu.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin