Sıvı taşıma için annüler yüksek basınç 0.5 Mpa dişli santrifüj Transfer Pompaları

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin (Yixing, Jiangsu)
Marka adı: Juneng Machinery
Model numarası: NCB 6/0,5
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Bir set
Ambalaj bilgileri: Standart ahşap durumda
Teslim süresi: 60 gün
Yetenek temini: 40 set / ay
Şimdi başvurun

Ürün Açıklaması

Sıvı taşıma için annüler yüksek basınç 0.5 Mpa dişli santrifüj Transfer Pompaları

Ürün Açıklaması:

NCB serisi içinde nişanlı dişli pompa, sıvı, gelişmiş bir yapısı ve iyi performans taşıma için üçboyutlu bir pompasıdır. Bu pompa içi istihdam nişan Gears, hem iç hem de dış dişli pitch daire olan bir tarafa, başka bir yan "tarafından swing link" pompa kapak ayrılmış ve formları besleme ve tahliye odası. Besleme odasında aynı yönde döndürmek için Pinyonlar ana şaft sürücülerde dişli içinde sürüş, sıvı içinde berbat bir şey bu yüzden vites dişleri birbirine negatif basınç yüzey, bu formları ayrılır. Vites dişli kalkış odasında sürekli nişan yüzey içine girin ve sıvı dışarı bükün.

Uygulama:

Bu ışık veya volatilite her türlü derin yapışkan, hatta yarı-katı sıvı iletmek için uygulanır. Yaygın petrol, kimya, petrol, boya vb kullanılır.

Ürün rekabet avantajı:

İç dişli prensip bu pompa için kabul edilir. Nozullar ve Dış Saha çevrelerin yakından bir tarafına yalın dişli, öbür kapsayan "Hilal plaka" ile birbirinden ayrılır. Anüler dişli sürücü aynı yönde rotasyon için dış dişli. Gelişmiş yapısı, kaliteli, küçük hacimli, büyük akım, düşük gürültü, dayanıklı hizmet ömrü vardır.

Ürün özellikleri:

Sıvı taşıma için annüler yüksek basınç 0.5 Mpa dişli santrifüj Transfer Pompaları

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz