Kapasitesi 100 - 200T/D santrifüj karıştırma Transfer pompası bitkisel yağ sürekli iyileştirme

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin (Yixing, Jiangsu)
Marka adı: Juneng Machinery
Sertifika: CE、ISO9001
Model numarası: GXG 800
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Bir set
Ambalaj bilgileri: Standart ahşap durumda
Teslim süresi: 60 gün
Yetenek temini: 40 set / ay
Şimdi başvurun

Ürün Açıklaması

Kapasitesi 100 - 200T/D santrifüj karıştırma Transfer pompası bitkisel yağ sürekli iyileştirme

Uygulama:

LHB180 karıştırma santrifüj pompa temelde alkali yağ, yağ ile fosforik asit ve bitkisel yağ için sürekli arıtma işleminde su ile yağ karışımı için ve yağ basınç belirli bir sonraki operasyona göndereceğiz. Ve diğer sektörlerde iki sıvı karıştırma için de kullanılabilir. Bu pompa tam, durmadan çalıştırmak karıştırıp çok düşük gürültü var, sürekli rafine bitkisel yağ işlemi için vazgeçilmezdir.

Ürün Açıklaması:

LHB karıştırma santrifüj pompa bitkisel yağ sürekli iyileştirme için özel olarak tasarlanmış bir yüksek hızlı, yüksek mukavemetli karıştırma makinesi serisidir. Yüksek verimli karıştırma etkisi yüksek arıtma verimi artırmak için önemli bir faktördür ve alkali yağ, yağ asit ve su arıtma süreci yıkama sıvıları karıştırma ihtiyaçlarına cevap verebilecek, tedavi kapasitesi 30-600 T/d.

Ürün rekabet avantajı:

LHB180 karıştırma santrifüj pompa özellikle davul, merkezcil pompa, giriş/çıkış birimi ve motor oluşur.

Kantitatif karışık iki (veya daha fazla) sıvılar koya beslenir ve davul içine girmek, onlar tamamen merkezkaç kuvveti ve davul içinde 6 boşluklar nedeniyle karıştırılır, merkezcil pompa çıkış, statik basınç kafa içine yüksek hızda dönen sıvı dinamik basınç başkanı dönüştürür (0,10 ~ 0.2MPa) ve sonraki operasyona gönderir.

Şirket tanıtımı:

Juneng grup büyük ölçekli ile ortaklıklarının Yani Juneng Machinery(China) Co, Ltd ve Jiangsu Juneng Machinery Co., Ltd Çin sanayi ürünleri üreticisidir Grubun esas yapan kurum içi araştırma & geliştirme ile yanı sıra çeşitli endüstriyel filtreler, Ayırıcılar ve pompaları imalatı. Şirket ile yağ sanayi, Kimya Sanayi, ilaç sanayi, içecek endüstrisi, böyle sektöründe lider olmaktan gurur benzinli - Kimya Sanayi, ve biri üreticileri ve tedarikçileri dünyada iyi tanıyorum. Şirket, şimdi onun üç üretim üsleri, Nanjing City ve Yixing şehir, Jiangsu province 280,000 m2 toplam kapasitesi vardır, kalıcı işgücünün değil 1300 kişi ve üretim hattı daha az gelişmiş üretim ekipmanları ve test araçları 1500'den fazla üniteleri ile donatılmıştır.

Ürün özellikleri:

Modeli

Tedavi kapasitesi (T/D)

Motor gücü (Kw)

LHB150

30~150

3

LHB160

80~180

3

LHB180

100~200

5.5

LHB180A

200~400

7.5

LHB180B

400~600

11

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz